Zapraszamy na szkolenie: „Canva od podstaw – darmowy program do promocji”

Szkolenie „Canva od podstaw” przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw obsługi popularnego narzędzia do projektowania graficznego – Canva.

Podczas szkolenia nauczysz się obsługi interfejsu Canvy, poznasz podstawowe funkcje programu, jak również otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące projektowania grafiki na różne cele – od ulotek i plakatów po grafiki na social media.

Szkolenie będzie prowadzone w formie warsztatowej, w trakcie których uczestnicy będą mogli aktywnie uczestniczyć w praktycznych zadaniach i zdobyć konkretną umiejętność korzystania z programu Canva. Dlatego niezbędne jest przyniesienie własnego laptopa, który posłuży Ci do ćwiczeń.*

Podczas zajęć uczestnicy nauczą się:

  • Przeglądać dostępne szablony i dostosowywać je do swoich potrzeb
  • Tworzyć własne projekty graficzne od podstaw
  • Edytować zdjęcia, dodawać tekst, ikony i inne elementy do projektów
  • Organizować i zapisywać projekty w sposób efektywny
  • Udostępniać i drukować gotowe projekty

*Jeśli nie posiadasz sprzętu, który możesz przynieść na zajęcia, a chcesz wziąć w nich udział daj nam znać na adres federacja@dzialajmy.org.pl, postaramy się coś wspólnie wymyślić.

Na szkolenie z uwagi na potrzebę zapewnienie odpowiednich warunków obowiązuje bezwzględna rejestracja. Prosimy o wypełnienie zgłoszenia poprzez formularz online dostępny pod poniższym linkiem:

https://forms.gle/bPdNnkrDAUwMsXgw7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *