Zaproszenie na szkolenie: „Jak sztuczna inteligencja może wspierać działania społeczne?”

Zapraszamy serdecznie na szkolenie skierowane do organizacji społecznych i działaczy, którzy są zainteresowani wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) w swojej pracy. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca 2024 roku w Żyrardowskim Centrum Wsparcia Organizacji Społecznych, przy ulicy 1 Maja 41b, pokój 58.

Sztuczna inteligencja może pomóc w wielu aspektach działalności społecznej:

  • Zrozumienie potrzeb społeczności: AI może przeanalizować duże ilości informacji, jak na przykład wyniki ankiet czy dane statystyczne, aby szybko znaleźć najważniejsze potrzeby lokalnej społeczności. Dzięki temu można lepiej dostosować działania do rzeczywistych potrzeb ludzi.
  • Planowanie działań: Automatyczne narzędzia pomagają szybciej i łatwiej przygotować plany lub projekty, które mają na celu pomoc innym. Na przykład, AI może sugerować, które działania w przeszłości przynosiły najlepsze efekty.
  • Lepsze dotarcie do ludzi: AI może pomóc wybrać najlepsze sposoby komunikacji z ludźmi, takie jak odpowiedni typ wiadomości czy najlepszy czas na jej wysłanie. To sprawia, że więcej osób dowie się o działaniach organizacji.
  • Sprawdzanie, co działa: AI może również pomóc śledzić rezultaty i dowiedzieć się, które z działań były najbardziej skuteczne. Dzięki temu można na bieżąco poprawiać swoje metody pracy.

Szczegóły szkolenia:

  • Data: 25 czerwca 2024 r.
  • Miejsce: Żyrardowskie Centrum Wsparcia Organizacji Społecznych, ul. 1 Maja 41b, pokój 58.
  • Grupy:
  • Grupa 1: 11:00 – 15:00
  • Grupa 2: 16:00 – 20:00

Prowadzący szkolenie:

Paweł Pyrzyński jest właścicielem firmy OPT-PRO GROUP Paweł Pyrzyński, świadczącej usługi doradcze i szkoleniowe, dla osób chcących uruchomić działalność gospodarczą (różne formy i skala) oraz dla działających już na rynku przedsiębiorstw: wdrożenia produktów i usług, budowanie strategii marketingowej, rozwojowej, strategii marki. Jest akredytowanym przez firmę IBM trenerem filozofii Design Thinking (IBM Enterprise Design Thinking Practitioner oraz IBM Enterprise Design Thinking Co-Creator). Od 2016 roku pełni obowiązki Kluczowego Doradcy Ogólnego w Mazowieckim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej, zajmując się wspomaganiem tworzenia przedsiębiorstw społecznych.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak sztuczna inteligencja może stać się Twoim sprzymierzeńcem w pracy na rzecz lepszego jutra!

Szkolenia finansowane ze środków Miasta Żyrardowa oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *