Wystartował lokalny konkurs grantowy

Wystartował lokalny konkurs grantowy. Konkurs to aż 90 tys. zł na wsparcie działań w zakresie budowania więzi społecznych i rozwoju poziomu integracji społecznej między obywatelami Ukrainy i  Polski zamieszkującymi na terenie Miasta Żyrardowa.

Celem lokalnego konkursu grantowego jest wsparcie i integracja społeczności polsko – ukraińskiej w mieście Żyrardowie. Konkurs realizowany jest przez Żyrardowską Federację Organizacji Społecznych „DZIAŁAJ.MY”, a finansowany jest ze środków Żyrardowskiej Federacji Organizacji Społecznych “DZIAŁAJ.MY”, w ramach darowizny otrzymanej od spółki POLMOS Żyrardów.

W ramach Konkursu zostanie przeprowadzony nabór i wybór zgłoszonych przez organizacje pozarządowe, grupy nieformalne działające na terenie miasta Żyrardowa projektów społecznych. Minimalna kwota dotacji 5 tys. zł, maksymalna kwota dotacji to 20 tys zł.

Do pobrania:

Na wypełnione fiszki projektowe czekamy do  24.02.20223 r.  godziny 23.59, wysłane w formie załącznika na adres mailowy: wnioski@dzialajmy.org.pl
 Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać u opiekunki konkursu telefonicznie pod nr telefonu 607 44 66 50 lub mailowo pod adresem:  wnioski@dzialajmy.org.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *